#OtwórzOczy. Bądź cyfrowy!

W marcu 2019 roku Digital Dentistry Society Poland  zorganizowało informacyjno-promocyjną akcję #OtwórzOczyktórej celem było zobrazowanie możliwości jakie daje zastosowanie cyfrowych technologii w stomatologii. Jak istotne znaczenie może mieć obrazowanie RTG w diagnostyce już nie wielu osobom trzeba tłumaczyć, choć doświadczenia członków DDS PL dokumentują przypadki znaczących zaniedbań diagnostycznych w sporej liczby pacjentów, zgłaszających się do ich placówek z problemami, z którymi nie radzili sobie inni dentyści.

Członkowie założyciele naszego stowarzyszenia kładą akcenty na różne obszary stosowania cyfrowych technologii. Od diagnostyki (w tym CBCT, skanowanie wewnątrzustne itd.), przez projektowanie uśmiechu, planowanie zabiegów chirurgicznych (w tym implantologicznych), cyfrowy flow w laboratoriach dentystycznych, znaczącą rolę cyfrowej fotografii, szablony chirurgiczne  a skończywszy na cyfrowej ortodoncji i telemedycynie. Ważnym aspektem jest również zaznaczona kwestia kosztów vs. możliwości wdrożenia poszczególnych elementów cyfrowych technologii do codziennej pracy w gabinetach stomatologicznych.

Tym wszystkim ważnym szczegółom każdy z naszych członków poświęca swoją krótką prezentację umieszczoną poniżej w fazie 3 akcji #OtwórzOczy. Bądź cyfrowy!

Chcesz wiedzieć wiedzieć więcej? Oglądnij wszystkie 11 filmów z fazy 3! Naprawdę warto!

#OtwórzOczy - faza 1

Agnieszka Laskus
Triodent Warszawa

Sebastian Walerzak
Face Clinic Warszawa

Jacek Chmielewski
Smiles Architekci Uśmiechu – Sopot

Marcin Bogurski
Gabinet Bogurscy – Koszalin

Cezary Langot
DentalMania – Łódź

Piotr Nagadowski
Natrodent – Łódź

Joanna Trybuła-Chmielewska
Smiles Architekci Uśmiechu – Sopot

Bartosz Troczyński
Natrodent – Łódź

Bartosz Cerkaski
EndoEstetica – Luboń k/Poznania

Magdalena Żywicka
Stomatologia Bez Bólu – Jelenia Góra

Tomasz Śmigiel
Śmigiel Implant Master Clinic – Katowice

#OtwórzOczy. Bądź cyfrowy! - faza 2

#OtwórzOczy. Bądź cyfrowy! - faza 3 FINAŁOWA