Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

DIGITAL PROFITS 2020

marzec 21, 2020 09:00 - 20:00

480zł
DDS Poland Digital Profits 2020

WIZJA I TRANSFORMACJA TWOJEJ PRAKTYKI W 2020 ROKU
EKSKLUZYWNE SPOTKANIE CZŁONKÓW DIGITAL DENTISTRY SOCIETY

MIEJSCE – ŁODŹ!
HOTEL VENUE – Vienna House Andel`s Łódź
DATA – 21.03.2020R.
ORGANIZATOR – Digital Dentistry Society Poland

Jesteś cyfrowy? No jasne! Ale co dalej?

  •  Jak stosować cyfrowe instrumentarium aby mieć szybki i wysoki zwrot z inwestycji?
  •  Jak zoptymalizować cyfrowo proces współpracy dentysty i technika aby efekty były przewidywalne i finansowo efektywne?
  •  Jak optymalnie dobrać cyfrowe instrumentarium do Twojej specjalności?
  •  Jak krok po krok przejść z LABu analogowego do cyfrowego
  •  Jak zorganizować pracę w placówce stomatologicznej aby maksymalnie wykorzystać cyfrowe instrumentarium, oszczędzać „chair time” i poprawić efektywność finansową?

NIE JESTEŚ CZŁONKIEM DDS? DOŁĄCZ DO NAS I WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU!
Opłacając składkę roczną otrzymasz możliwość wzięcia udziału w tym spotkaniu na tych samych prawach co dotychczasowi członkowie stowarzyszenia! Będziesz również mógł brać udział w Walnym Zgromadzeniu członków Stowarzyszenia i mieć realny wpływ na to, co w stowarzyszeniu się dzieje, w tym będziesz mógł wybierać władze a nawet zgłosić swoją kandydaturę do zarządu!
Przyglądasz się, poszukujesz i chcesz dopasować swoją codzienną praktykę do zmieniających się warunków technologicznych. Inwestujesz ale potem szybko okazuje się, że po pierwsze cyfra nie jest tak efektywna jak się tobie wydawało na początku a po drugie jest to dużo większa zmiana organizacyjna w Twojej praktyce, niż zakładałeś. Czujesz się nieco zdezorientowany? My to wiemy. Sami przez to przeszliśmy, trochę wcześniej niż Ty. Być może Twoje rozterki zmotywowały Cię abyś wstąpił do DDS Poland. Szukasz dobrej odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i wątpliwości. To była dobra decyzja,  i masz okazję jako jeden z pierwszych czerpać korzyści jakie niesie ze sobą przynależność do naszej organizacji. A jeśli nie masz wątpliwości, jeśli jesteś zaawansowany cyfrowo, to tym bardziej zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi trendami w tej dziedzinie. Ponadto my też chcielibyśmy wszyscy od Ciebie się też dowiedzieć jak Ty wdrażasz cyfryzację każdego dnia w swojej praktyce! Temu celowi poświęciliśmy otwarte forum w ostatniej części naszego spotkania.

Rozprawiamy się z mitem „smartfonizacji stomatologii”!

Przygotowaliśmy dla Członków Aktywnych DDS Poland specjalny i unikalny program, który pozwoli Tobie mniej kolizyjnie i bardziej efektywnie wykorzystać narzędzia, którymi dysponujesz albo podjąć dobre decyzje inwestycyjne, przed którymi stoisz.

Założenia:
Wiemy jak ważnym dla dentysty i technika jest używanie sprawdzonych merytorycznie protokołów opartych o Evidence Based Dentistry. Równocześnie bardzo mocno chcemy położyć nacisk na wsparcie lekarzy i techników w umiejętności finansowania i uzyskiwania zysków ze stomatologii cyfrowej. Zamierzamy przedstawić sprawdzone metody samofinansowania inwestycji w stomatologię cyfrową i zwiększenia zyskowności praktyki. Podpowiemy także jak zastosować efektywnie cyfrowe technologie w stomatologii interwencyjnej, w stomatologii „jednego zęba”.

Dlatego podzieliliśmy spotkanie na 3 części: Kliniczną , Organizacyjną i Finansową.
9.00 – 11.00 Clinical Profits Level – Jak stomatologia cyfrowa poprawia jakość i przewidywalność – temat przewodni: stomatologia funkcjonalna
11.30 – 13.30 Workflow Profits Level – Jak stomatologia cyfrowa poprawia efektywność pracy – temat przewodni: Stomatologia interwencyjna vs stomatologia Kompleksowa
14.30-16.30 Financial Profits Level – Jak stomatologia cyfrowa zwiększa rentowność i zysk
17.00 – 19.00 Otwarte Forum Członków DDS Poland i Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia

I na koniec creme de la creme tego spotkania – wykładowcy!
Lek. stom. Magdalena Żywicka M.Sc. – Ambasador DDS w Polsce, prof. Piotr Fudalej – Prezydent European Orthodontic Society, dr n. med. Bartosz Cerkaski – pionier cyfryzacji w Polsce, tech. dent. Piotr Nagadowski – doświadczony menedżer i innowator, lek. stom. Sebastian Walerzak – twórca innowacyjnego instrumentarium diagnostycznego, dr n. med. Łukasz Zadrożny – zwycięzca poster gallery podczas Digital Denstistry Global Conference, Baden-Baden 2019, tech. dent. Bartosz Troczyński – pionier cyfryzacji laboratoryjnej, lek. dent. Bartosz Mulawa – ekspert wykorzystania klinicznego CBCT … a ta lista nie jest jeszcze zamknięta!

Szczegóły

Data:
marzec 21, 2020
Czas:
09:00 - 20:00
Koszt:
480zł
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://digital-profits-2020.konfeo.com/pl/groups

Organizator

Digital Dentistry Society Poland
Telefon:
506491879
Email:
info@cyfrowastomatologia.pl
Strona internetowa:
http://cyfrowastomatologia.pl/szkolenie-2019-05-29/

Miejsce

Vienna House Andel`s Łódź
Ogrodowa 17
Łódź, Łódzkie 91-065 Polska
+ Google Map
Telefon:
506491879
Strona internetowa:
https://digital-profits-2020.konfeo.com/pl/groups