Digital Dentistry Society Poland
 • Digital Expert

  DIGITAL EXPERT
  Jedyny w Polsce kompleksowy program edukacyjny Dental Skills Institute i Digital Dentistry Society!

  „Digital Expert” – rewolucyjny, intensywny, jedyny w Polsce program szkoleń obejmujący cały proces leczenia z wykorzystaniem nowoczesnych metod cyfrowych. Skierowany do dentystów na różnym poziomie zaawansowania. Pięć 2-dniowych modułów szkoleniowych prowadzą światowej sławy eksperci – klinicyści i prekursorzy w dziedzinie stomatologii cyfrowej.…

  0
 • Digital Dentistry Society Global Conference

  Specjalna oferta DDS Poland
  Henry Salama, Henrietta Lerner, Miguel Stanley, Paul Weigl, Devorah Schwartz-Arad, Scott Ganz, Fernando Zarone, Giuseppe Luongo – to tylko nieliczni z wielu wykładowców podczas najważniejszej imprezy branżowej, związanej z cyfrową stomatologią, w tym roku (pełna lista wykładowców poniżej).
  Ponadto: warsztaty praktyczne, prezentacje nowości technologicznych i możliwość nawiązania osobistych relacji z największymi innowatorami w stomatologii cyfrowej na…

  0
 • MEDIF for dentistry patronem naszego stowarzyszenia

  Skuteczna realizacja ambitnych celów stowarzyszenia jest możliwa dzięki współpracy z firmą MEDIF for dentistry, która jest Patronem Digital Dentistry Society Poland.

  Firma MEDIF to niewątpliwie lider cyfrowych innowacji w branży medycznej, w tym zwłaszcza w stomatologii, niemal we wszystkich obszarach pracy klinicznej. Jesteśmy dumni z faktu, że ta dynamicznie rozwijająca się firma, która jest już na…

  0
 • Pierwszy krok w stomatologię cyfrową

  Wykładowcy:
  dr Magdalena Żywicka M.Sc.*, Jacek Świecimski, dr n. med. Bartosz Cerkaski, Piotr Nagadowski i inni zaproszeni prelegenci!
  * – videokonferencja

  Program
  1. Powitanie i wstęp – Piotr Nagdowski

  2. We are digital – cyfrowy wymiar komunikacji w stomatologii na linii pacjent-lekarz-laboratorium

  3. Itero – przykłady zastosowania, prezentacja przypadków klinicznych.

  4. Przegląd skanerów wewnątrzustnych– omówienie i porównanie ich cech ( Itero, Dios –…

  0
 • Pierwszy krok w stomatologię cyfrową

  Pierwszy krok w stomatologię cyfrową – od czego zacząć i na co zwrócić uwagę rozpoczynając pracę z cyfrowymi narzędziami.
   
  Digital Dentistry Society Poland, Akademia Stomatologii Cyfrowej, We Are Digital !
  Zapraszają

  Wykładowcy:
  dr Magdalena Żywicka*, dr Bartosz Cerkaski*, dr Aleksander Baron, td Filip Bryl, td Jacek Świecimski, td Michał Zwoliński, Zbigniew Słowiński.

  * – videokonferencja

  Program
  1. Przegląd skanerów wewnątrzustnych– omówienie i…

  0
 • FOCUS ON DIGITAL DENTISTRY!

  Rejestracja na październikowy DIGITAL DENTISTRY SOCIETY GLOBAL CONFERENCE rozpoczęta!

  REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ PT: „FOCUS ON DIGITAL DENTISTRY!” OTWARTA!BADEN-BADEN (GER), 3-5 października 2019 r

  W czasach belle epoque w Baden Baden, w klasycznej atmosferze Gogola i Turgieniewa „dawno, dawno temu”, przejedziemy ze świata tradycji do przyszłej, cyfrowej i w pełni zautomatyzowanej stomatologii.

  DIGITAL DENTISTRY SOCIETY GLOBALNA KONFERENCJA.

  W tej nowoczesnej,…

  0
 • Digital Dentistry Society Poland

  Digital Dentistry Society Poland jest częścią międzynarodowej organizacji Digital Dentistry Society, obecnej w dziesiątkach krajów na terenie całego świata.1. Digital Dentistry Society Poland zostało utworzone w czerwcu 2018r. w Warszawie.2. Misję stworzenia Ambasady i powołania krajowego stowarzyszenia DDS w Polsce powierzono dr Magdalenie Żywickiej M.Sc., która została wybrana i nominowana przez zarząd DDS Int. na pierwszego Ambasadora…

  0
 • Digital Consensus Conference – Marrakesz 2018

  W listopadzie 2018 roku członkowie naszego stowarzyszenia wzięli udział w Digital Dentistry Consensus Conference W Marrakeszu. Najnowsze trendy w technologii wspierającej stomatologię, możliwość swobodnej wymiany doświadczeń i opinii z międzynarodowymi autorytetami oraz pionierami rozwoju cyfrowej stomatologii na świecie. Ponad wszystko mocny akcent naszej polskiej grupy, która była jedną z najliczniejszych narodowych reprezentacji podczas tej konferencji.

  Nasz stowarzyszenie…

  0
 • Spotkanie założycielskie Digital Dentistry Society Poland

  W Warszawie w dniu 29 czerwca 2018 roku, z inicjatywy na zaproszenie Magdaleny Żywickiej, mianowanej na Ambasadora Digital Dentistry Society w Polsce, odbyło się spotkanie założycielskie stowarzyszenia Digital Dentistry Society Poland!

  W spotkaniu udział wzięli członkowie-założyciele krajowego oddziału międzynarodowej organizacji. Byli nimi, oprócz gospodyni spotkania: Agnieszka Laskus, Jonna Trybuła-Chmielewska, Piotr Fudalej, Tomasz Śmigiel, Bartosz Cerkaski, Sebastian…

  0